Víkendový pobyt v Olešnici, březen 2019

Jaro už nám klepe na dveře, a tak jsme neztráceli čas a uspořádali další víkendový pobyt, tentokrát v Orlických horách, konkrétně ve městě Olešnice. 
Po příjezdu všech účastníků nás byla doslova plná chalupa. A bylo to krásný. Každý si našel nějakou aktivitu. Starší děti pomohly s přípravou večeře a mladší se zabavily deskovými hrami.
Následující den jsme se vydali na dopolední procházku, vyběhli na Feistův kopec a kochali se překrásným výhledem na Orlické hory. Po obědě byli nadšenci lyžování odvezeni na Kačenčinu sjezdovku, kde se konala akce (vítání jara, uzavírání sjezdovky) - lyžování v kostýmech. Skupina nelyžařů došla po nějaké době na sjezdovku od chalupy pěšky, nemohla si přece nechat utéct vidět na kopci Unicorna, Pikachu, chemika, čerta či Paní Santovou! Byl to opravdu velký zážitek! Po návratu zpět na chalupu jsme byli všichni trochu unavení, ale ani to nám nebránilo v tom, abychom si opět hráli s deskovými hrami a bavili se.
V neděli jsme se šli ještě dopoledne projít do lesa, kde se hrála hra, při které jsme se každý pěkně zapotil. Poté jsme se naobědvali, dobalili poslední věci, rozloučili se a spokojeně odjeli zpět do našich domovů.